No cześć!

Fajnie, że jesteś.

Usiądź wygodnie, łyknij likieru i poczęstuj się czekoladką. Za niecały tydzień Święta, więc nie opłaca się już odchudzać. Pod sylwestrową kreację możesz założyć bieliznę wyszczuplające, a od Nowego Roku zadbamy o siebie już razem 😉

I jak, podoba Ci się teraz u mnie? Chciałam żeby było tu jasno i przejrzyście…  Nad niektórymi elementami wciąż jeszcze pracuję, więc jeśli masz jakieś uwagi albo sugestie, to napisz mi o nich w komentarzu. Konstruktywna krytyka jest zawsze w cenie.

Wspomniałam już, że mam dziś urodziny?

Zamiast składać mi życzenia, daj cynk znajomym o moim istnieniu. Będę zobowiązana 🙂

Widzimy się już wkrótce!

 

/ / / /
 • Bo no no jakie zmiany;)
  Wszystkiego najlepszego 🙂

 • Własna domena – super, gratuluję. Świetne logo. Powiedz jaki jest koszt takiej domeny i czy te posty z poprzedniego bloga przenosisz czy zostawiasz na starym blogu.

  • Dziękuję :* Pomysł na logo mój, a wykonanie Marcina z http://www.tenDESIGN.pl
   Samo wykupienie domeny to nie jest jakiś duży koszt, raptem 30zł na rok o ile dobrze pamiętam. Trochę drożej ma się to z hostingiem, zwłaszcza przy dużej ilości UU. Ale warto, bo fajnie tak być na swoim 🙂
   Posty z poprzedniego bloga można przenieść. Mi na tym jakoś specjalnie nie zależało i przez jakiś czas publikowałam te same treści i tu i na starym, coby po przejściu nie świecić pustkami.
   Pozdrawiam :*

 • O jak tu fajnie 🙂
  Taka mała sugestia, może dobrym pomysłem do komentarzy byłby Disqus? Jest wygodny, raz się wpisze nicka i wszędzie już jest. Z doświadczenia wiem, że czytelnicy bywają leniwi ;))

  • Dziękuję 🙂
   A wiesz, że właśnie zastanawiałam się niedawno nad Disqus? Sama bardzo go lubię i jest wielce prawdopodobne, że niebawem się tu pojawi.
   Pozdrawiam.

to ci się może spodobać

Style Selector

Colors

Layout Style

Patterns for Boxed Version

Images for Boxed Version